Yangın Kapısı nasıl olmalı ?

Yangın Kapısı 999 yılında ülkemizde yaşamış olduğumuz Marmara depremi takibinde inşaat malzemelerinde kaliteli,yangın kapısı ve doğru ürün kullanımına olan eğilim hiç olmadığı kadar arttı.Yangın Kapısı Bu kötü tecrübeyi yaşamadan önce kimi nitelikli malzemeleri ‘’lüks’’ olarak görmekte olan uygulayıcılar artık bu ürünleri bir yapı standardı olarak, yangın kapısı görmeye alıştılar Çelik Kapı Modelleri. Yukarıda bahsi geçen ürün grubundan olan ‘’ÇELİK KAPILA” ülkemizde çok çeşitli kaltilerde son kullanıcıların beğenilerine Çelik Kapı Modelleri sunulmaktadır.

 Çelik Kapı Ürünlerinde yüksek güvenlik ve teknoloji ve estetiği ön planda tutan RANA KILIT standart güvenlik anlayışına farklı bir bakış açısı getirerek bir çelik kapıyı oluşturacak ve farklı kılacak olan aksamlarının sadece ahşap model lerinin değil, onu yüksek güvenli Çelik Kapı Modelleri kılacak olan,

- Körkasalı veya beton dolgulu montaj

- 4 yönlü merkezi kilit

- Anahtarı izinsiz kopyalanmayan INTERACTIVE barel

- Çelik takviyeli barel muhafazası

- Kancalı gladyatör mekanizmasından, olması gerekliliğinin bilincini müşterilerine aşılamaktadır.

Yüksek güvenliğin yanı sıra Rana Kilit olarak son yıllarda geliştirmiş olduğu yeni sistemlerle değişik tarzda çelik Yangın Kapısıkapı model leri ve kaplama cinslerini çelik kapılarına adapte etmiştir.

Başlıca çelik kapı model lerimizin arasında

Yangın Kapısı Leylak, Milano, Defne, Demo ve Berlin gelmektedir.Bu çelik kapı model lerinin yanı sıra Villa tipi uygulamalar için üretici firmanın IDS serisi olarak adlandırdığı panoramik çelik kapı model lerimizde mevcuttur. Bu uygulamamızın en iddialı örneklerinden biri VENEDIK model imizdir.Bu çelik kapı model lerinin dışında kataloğumuzda antik seri olarak adlandırılan, Panama, Salvador, Brazil ve Kolombia olarak adlandırılan çelik kapı model lerimizi bulabilirsiniz.

Sertifikalı Yangın Kapısı

Daire giriş kapılarının yanı sıra Sertifikalı Yangın kapılarında da müşterilerine 27.11.07 tarihli Bakanlar Kurulu kararının öngördüğü EN 1634 sertfikalı yangın kapılarının hizmetini sunmakta olan Rana Kilit,projelerin ihtiyaçlarına uygun olarak 60,90,120 dk lık alternatifli yangın kapıları ile sizlere en uygun fiyatlı tercih imkanını sunmaktadır.Yangın kapılarımızın tercih edilmekte olduğu kullanım alanları arasında toplu konutlar ,iş yerleri,okullar,fabrikalar,oteller,alışveriş merkezleri ve hastaneler yer almaktadır. Rana Kilit olarak , bilinçli tüketiciler oluşturabilmek için sizlere bir Yangın Kapısı teknik şartnamesinin ne şekilde olması gerektiği hakkında bilgi vermek isteriz.

 yangın kapıları satışını yapmak üzere konut projelerine giren satış temsilcimizin farklı farklı müteahitlerden aldığı cevaplar firmamızı gerçekten üzmüş ve çok şaşırtmıştır. Rana Kilit olarak kurulduğu 1994 yılından bugüne , yüksek güvenlik ürünlerini ön planda tutan firmamız bu fuarda alışılagelmişin dışında Çelik Kapı Modelleri ile fuara katılıyor olacak.

Kaynak :Sertifikalı-Yangın-Kapısı

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !